Як стримувати раптові атаки агресії?

Не нужно сразу поддаваться своим животным инстинктам. Гораздо важнее в любой ситуации оставаться человеком. Понять, почему и чем вызвана именно эта агрессия. «Сэнсэй. Исконный Шамбалы» А. Новых

 

На це питання можна було б відповісти буквально кількома словами: бути в стані спостерігача і на чуттях, але так як я люблю багато літер, постараюся розказати детальніше, основуючись на книгах.

Що таке агресія?

Для початку, варто виявити, що таке агресія, які причини слугують її появі. На основі знань з книг А.Нових, можна сказати , що агресія – це сильна емоція Тваринного Начала, потік негативної енергії. При раптових атаках агресії, свідомість людини звужена до одної проблеми і явища. З книги «АллатРа» я дізналася про існування чотирьох сутностей людини, і про те, що агресія є проявом Правої сутності, часто супроводжується злістю, страхом, відчаєм, образою, самоїдством.

«Если человек находится в состоянии Животного начала, то его достаточно просто спровоцировать подобным невидимым образом при помощи боковых Сущностей на негативный всплеск (агрессия, страх), чтобы он открылся, вышел из равновесия.» («АллатРа»)

Взагалі, як пропрацьовувати всі сутності, і таким чином розпізнавати їх прояви і навчитися їх контролювати сказано в книзі при описі медитації «Четверик»:

«Таким образом, он будет учиться сам момент начала атаки своего Животного, зарождения этих эмоциональных всплесков, их воздействия, проявления в повседневной жизни. Он начнёт понимать «откуда растёт корень зла», внезапно нахлынувшее негативное состояние. Научится выявлять, идентифицировать это состояние в себе и, главное, контролировать, предотвращать такие атаки и не допускать развитие и усугубление ситуации.»   («АллатРа»)

Але я ще не мала досвіду пропрацювання цієї практики, тому постараюсь зупинитися на деяких моментах, з якими більше знайома.

Перші атаки агресії, які я виявила після того як почала знайомитися з книгами, частіше стосувалися у відносинах з рідними і друзями. При чому, спочатку, я не розуміла таких раптових атак: « Як так?! Я значить стараюсь бути на позитиві, не грубити, не сваритися, а всі навколо намагаються мене вивести з цього стану спокою!». Напевно, тут може бути 2 причини:

 1. Спрацював шаблон гордині – «от я хороша, а всі навколо заважають моєму духовному розвитку» (гординя, насправді, корінний шаблон багатьох інших)
 2. Система зауважує, що втрачає контроль і провокуючи Тваринне Начало людей, що є в найближчими в оточенні намагається вивести з стану. Як сказано в книгах, використовує увесь свій «арсенал»: шукає слабкі місця, аби емоційно вдарити і викликати реакцію.

гордыня

Що можна робити в такі моменти?

По-перше, бути в стані спостерігача від Духовного Начала. Це допомагає спостерігати за думками, станами не вступаючими з ними у діалог, не наділяючи їх увагою. (як в цій притчі «эта лодка тоже пустая», хто забув можна прочитати перейти)

По-друге, перестати боротися. Атаки Тваринного Начала неможливі, якщо людина не наділяє їх силою своєї уваги. Є боротьба – є супротив.

По-третє, в моменти атак більше поглиблюватися у почуття, в лотос. Навіть якщо зрозуміло, що людина явно хоче конфлікту, треба побачити в ній таку саму людину з Духовним началом. Згадалися слова Ігоря Михайловича у передачі «Життя», що якби люди бачили у собі і в інших Дух, вони б слова поганого і злого не сказали б, не змогли б когось обізвати чи образити. А ще, мене наприклад, колись змотивувала фраза, що дві людини не зможуть спілкуватися, якщо вони на різних сутностях, тобто лишаючись на  Передній сутності ніхто не зможе спричинити вам щось погане, чи насильно вивести вас з стану. Також, важливо пам’ятати, що лишаючись на чуттях, можна навіть пом'якшити нападки «опонента», тобто допомогти людині згадати про свій «лотос»:

«Ведь если меня тянет грубо ответить какому-то человеку, обидеть его, оскорбить, пусть даже если он и спровоцировал эту ссору, разве виноват тот человек? Ведь он такой же, как и я, и в нём теплится такая же душа, которая хочет добра и мира, но ошибся человек, поддался на провокацию своего Животного, с кем не бывает. Он ошибочно выбрал сторону Животного в этот момент и породил всплеск внешней агрессии. Но почему я поддаюсь на этот всплеск? Почему я на него реагирую ответным всплеском своего Животного начала? Ведь всё в моих руках! Ведь это мой личный выбор — как я буду реагировать: отвечу агрессивно, проиграв своему Животному, или разрешу этот конфликт позитивом от Души» («Сэнсэй-IV. Исконный Шамбалы» )

Але в житті не існує «по-перше, по-друге і т.д.», часто людина все ж піддається атакам агресії, навіть якщо йде по духовному шляху. Все що можна зробити в такий момент, це розширити свою свідомість з стану звуженої, подивитися на ситуацію глобально, побачити дріб’язковість і неважливість атак тривимірного світу у порівняння з вічністю Духовного і йти далі. Я, наприклад, часто починаю займатись самоїдством, що піддалася, але це лише продовжує ланцюжок роботи Системи. Треба просто прийняти, пропрацювати і продовжувати у тому ж дусі.

Усвідомлення, яке мені часто допомагає, в тому, що які б нападки і атаки не були, все це для того, щоб дати мені урок, посилити віру і намір, зробити Особистість сильнішою.  (прп.Серафим Вырицкий «Диалог бога с душой: от Меня это было», якщо що отут)

 

Прислав: Ревіде (учасник МГР Аллатра Львiв)


В избранное


Як стримувати раптові атаки агресії? Як стримувати раптові атаки агресії? - Рейтинг темы: 5.00 из 5.00 проголосовавших: 38
Статьи из раздела:


Книга АллатРа - скачать

Комментарии

Неля 22.12.2016 00:17 Ответить ↵

Дуже дякую за актуальну статтю. Насправді, система у вигляді найближчого оточення, яке, на жаль, не завжди з розумінням ставиться до бажання інших до духовного розвитку, часто намагається  провокувати на прояви негативу.Можливо потрібно сприймати оточенння як маленьких хлопчиків і дівчаток, і тоді легше їх полюбити. 


Nutscracker 02.11.2016 13:45 Ответить ↵

Судя по окончаниям глаголов девушка писала.


Ф.Д.К. 01.11.2016 17:32 Ответить ↵

И ведь верно! 

Очень актуальная тема, спасиБо, брат!Оставить комментарий

Сознание и Личность.
От заведомо мертвого
к вечно Живому
 • Сознание и Личность. <br/>От заведомо мертвого <br/>к вечно Живому

  02.08.2017

Истина на всех одна
 • Грядущие катаклизмы. О взаимоо тношениях людей. Возрождение человечности.

  10.07.2016

 • Иллюзия и Путь

  25.07.2016

 • ЖИЗНЬ

  31.07.2016

Мы поддерживаем Созидательное Общество

Цель проекта

Интересные рубрики
Книга АллатРа